Srpen 2011

My Chemical Romance ♥ (MTV)

26. srpna 2011 v 10:14 | Jane Green |  Music ♪♫
Hallo!

Mám pro vás připravený speciál o mé nejoblíbenější skupině (ikdyž není jediná :)) MY CHEMICAL ROMANCE !!!

Jak už někteří víte, byla jsem v roce 2007 na jejich a Billy Talent koncertě v Praze. Byl to skvělý zážitek a chtěla bych si něco takového ještě určitě aspoň 1 zopakovat (nejlépe aspoň jednou v roce :D). Někteří z vás je možná už taky viděli naživo, třeba na RFP (kam jsem moc chtěla, ale byla jsem v tom termínu na táboře) nebo na některém jejich jiném koncertě, třeba ve Vídni nebo Berlíně. Nebo prostě jenom koukáte na LIVE koncerty na YouTobe.com a zpíváte si s Gerardem a tancujete jako na koncertě, protože do vás vstupuje ta Live atmosféra i přes monitor :D Dnes jsemvybrala aktuální koncert LIVE at MTV WINTER 2011 ze kterého mimo jiné hrají i na MTV ROCK různé písničky :). Takže až shlédnete tyhle klipy můžete pokračovat na další na YouTobe nebo čekat u televize s MTV ROCK až někoho, kdo míchá písničky do vysílání

napadne, že by mohli zase zahrát MCR :D Je to na vás! Přeji příjemný poslech!

Ps.: Vybrala jsem jen pár písniček . To ale neznamená že ty ostatní (jak alba, tak písničky) nemám ráda! :)

!Písničky v celém článku!


Nový dess

23. srpna 2011 v 22:22 | Jane Green |  Moje psaní a jiné
Ahoj!
Prázdniny se už bihužel loučí, ale i přes to jsem vytvořila letní dess :) Líbí se vám? Já mám květinové vzory moc ráda :)

Jane Green. ^^

Chyba není na vašem přijímači ale na mém vysílači

21. srpna 2011 v 22:44 | Jane Green |  Moje psaní a jiné
ALOHA FROM HELL moji milí !


Maron 5 - move like Jagger

Jsem konečně po (Měsíci?!) hodně dlouhé době zase zpět. Proč tak dlouho? No jsou prázdniny! A s nimi i hromada výletů a táborů a soustředění a dovolených...a těch volných dnů doma je hooodně málo, a tak jsem se sem nedostala. Doufám že mi odpustíte :D :D

A jak jsem se měla? No úžasně!

Na táboře skvěle, měla jsem svou družinku (skupinku dětí) a byli jsme druzí! Takže úspěch a spokojenost! A bylo tam moc hezky, nejraději bych tam byla déle než 3 týdny!!!
Tumblr_ld4s9snlqj1qzcspxo1_500_large
Pak na soustředění. Protrénovala jsem si hlasivky a na závěrečném koncertě měla něco jako sólo, takže taky úspěch. A pak jsem se dozvěděla že postupuju do dalšího oddělení, což přináší mnohem složitější písničky a víc nácviků (začínám se bát že to nebudu stíhat a že se mi to bude krýt se školou nebo se skautem...uvidíme).
Tumblr_llyp30nrnq1qboqfyo1_500_large
A nakonec dovolená v Chorvatsku, v Drveníku...počasí krásné, ale na můj vkus trochu moc vedro. Voda taky super až na množství ježků pod hladinou :D Taky že jsem na jednoho šlápla už první den, když jsem se koupala místo ve svých ploutvích nebo Crocsách jen v sandálích, ale vše je OK!
281742_2211162008590_1533715466_32428978_1299250_n_large
Tumblr_loa2y9ihfn1qam6r1o1_500_large
(zatím jenom ilustrační foto)
A teď? Dneska jsme si dovezli malé štěně kolie Agara, takže máme veselo. K němu máme 2letého koliáčka Afíka a králíka takže teď už máme 3 kluky :D
Co mě začalo bavit? Plstění! Je to super zábava a odreagování, takže vřele doporučuju. Momentálně mám ale zlomenou jehlu, takže zítra půjdu nakupovat do korálkárny zásoby ;)

Jak se bede vám? Máte taky nějaké domácí mazlíčky?

Vaše JaneGreen!