Únor 2012

Somebody That I Used to Know - Walk off the Earth (Gotye - Cover)

12. února 2012 v 20:09 | Jane Green |  Music ♪♫
Včera jsem se vrátila z hor a v rádiu jsem slyšela písničku o kterou jsem se prostě nemohla nepodělit :)

Vlastně jsem ji slyšela už dříve při procházení internetu. Hned mě zaujal klip. Je v něm pět lidí, kteří společně hrají na jednu jedinou kytaru a střídají se ve zpěvu. Tahle skupina je podle mě úžasně sehraná a hlavně talentovaná. Schválně jsem se dívala i na jejich další videa a Somebody That I Used to Know není ani jejich první ani jejich poslední song. Mají i vlastní tvorbu, určitě se podívejte na jejich youtobe účet ( http://www.youtube.com/user/walkofftheearth?feature=watch ) Já osobně jsem hned potvrdila odběr :).Celá skladba má skvělý text a hlavně zvuk. Toto je ovšem jenom cover. Pro srovnání přidávám i originál od Gotye.

Líbí se vám víc originál nebo tento zdařilý cover?


Cover od Walk off the Earth


A tady je originál :


°°°°°°
Text této písničky v celém článku :

Jak je na lyžích?

8. února 2012 v 22:15 | Jane Green |  Moje psaní a jiné
Zima. Prázdniny. Sníh. Sjezdovka. Lyže.
Tak právě o těchto věcech bude tento článek.

Jak už někteří víte, já jsem na horách na Slovensku. Dojeli jsme v úterý kolem 15 hodiny. K hotelu patří i bazén a bowlling. Včera jsme stihli bazén, vířivku, salón a vydatnou večeři. Dnes už jsme ale lyžovali. Bylo to opravdu super, protože bylo hodně sněhu a relativně teplo. Teploměry ukazovaly něco kolem 0°C, takže fajn ;) Lyžovalo se skvěle, na vlecích nebylo ani moc lidí, takže jsme nemrzli ve frontách. Všechno bylo bez problému až při posledním sjezdu najednou cítím, jako by mně někdo zezadu objal. A najednou ležím na zemi. Jedna lyže na noze a druhá někde v nedohlednu! Byl to nějaký úplně cizí snowborďák, který se zrovna nedíval na cestu a smetl mně s sebou :D Začal se mně ptát jestli jsem v pohodě. Nejdřív slovensky, pak asi neslyšel moji odpověď a spustil znovu ale anglicky. Musela jsem se tomu smát. Jinak se mi nic nestalo a přežívám bez zranění ;)
Tumblr_lz35gvjncr1qdoa2ro1_500_large
Ps.: Děkuji všem co mi přáli ať si to na horách užiju ;)

Tahle animace je prostě krásná!
Srazili jste už někoho?

Jane.

Jede se na hory

6. února 2012 v 22:14 | Jane Green |  Moje psaní a jiné
Aloha!

°Fall Out Boy - Alpha Dog °

Jak si užíváte jarní prázdniny? Někteří určitě na horách, na lyžích nebo na snowboardu ;)
Já sama zítra odjíždím směr Slovensko a budu tam krásných 5 dní. Už se těším a doufám že tam bude dostatek sněhu, že nezmrzneme, že nedostanu ještě větší rýmu než mám a hlavně že si to skvěle užijeme.

Tumblr_ly5yefhmcf1r2eu2oo1_500_large
°Prostě krása, takhle by to mělo v zimě vypadat úplně všude°

Je lepší prkno nebo lyže? Já sama jsem zkusila oboje, ale větší jistotou jsou pro mně lyže. Přece jenom už jsem na nich stála několik let dozadu, narozdíl od snowboardu, na kterém jsem se učila jenom týden na lyžáku. Tím ale nechci říct, že snowboard je horší, to určitě ne. Má také svoje klady a dá se na něm dělat mnoho věcí, co lyže takzvaně neumí :D
Včera jsem byla na výletě a vrátila jsem se s mírně omrzlými prsty na rukách a na nohách, no nikomu to nepřeju. Není to nic příjemného ani hezkého. Je prostě zima. Na mě až moc velká zima.

Tumblr_lysr4899o41qfroiko1_500_large

Flat,550x550,075,f_large

Co vaše prázdniny? Mohly by být delší, že? A je u vás sníh? Protože u nás není skoro žádný!

Jane Green.